Tkaniny zmywalne czy to działa?

Tkaniny Persempra

Kolekcja Persempra to tkaniny włoskiej produkcji o niebywałych właściwościach. Materiały te są odporne na każde zabrudzenie! Nieważne, czy wyleje się kawa, wino, sok lub Twoje dziecko wytrze rączki o kanapę - wystarczy ścierka, woda i po plamie nie ma śladu. Decydując się na materiał Persempra, można bez ograniczeń i obaw korzystać z mebla. Lubisz oglądać ulubiony serial na wygodnej kanapie i zajadać się pysznymi przekąskami? Ale podczas delektowania się, uważasz żeby nie zabrudzić mebla? Non problema! Z tkaniny Persempra w łatwy sposób pozbędziesz się każdej plamy. A wszystko dzięki technologii  nano stop system opartej na nanocząsteczkach, które utrudniają wchłanianie się rozlanych płynów oraz pozwalają skutecznie usunąć różnego rodzaju plamy suche. Każde pojedyncze włókno materiału jest zabezpieczone w najlepszy sposób. Wynika to z zastosowania ochrony tkaniny już na wczesnym etapie produkcji. Tkaniny Persempra oprócz rewelacyjnej technologii Nano stop system, posiada znakomite parametry techniczne - odporność na ścieranie to aż 165 000 cykli! Wybierz tkaninę Persempra i korzystaj z sofy, narożnika, fotela bez zmartwień o plamach!

 

Poznajcie włoską tkaninę obiciową Persempra

 

Jak usunąć plamę z soku porzeczkowego?

 

Jak usunąć plamę z długopisu?

 

Jak wyczyścić plamę z kawy?

 

Jak wyczyścić plamę z wina?

 

Tkaniny Cleanaboo

Decyzja o wprowadzeniu do oferty tkanin wykonanych w technologii cleanaboo, pozwoliła nam jeszcze bardziej podkreślić jakość oraz prestiż naszych produktów. Tkaniny te dzięki swoim właściwościom, ograniczają wchłanianie rozlanych płynów w strukturę materiału. Rozlany płyn formuje się w krople, wystarczy ściereczka bądź ręcznik papierowy aby pozbyć się plam. Z opinii naszych klientów, którzy zaufali nam i zdecydowali się na tkaniny cleanaboo, wiemy, że plamy z kawy, wina, soku porzeczkowego, banana, a nawet tłustego kremu nie mają szans! Dzięki technologii cleanaboo tkaniny przez długi czas zachowują nowy, świeży wygląd. Wykonanie mebla w tkaninie cleanaboo, gwarantuje zero zmartwień, zero zabrudzeń oraz profesjonalną ochronę przed plamami.
Uwaga! Na rynku pojawiło się mnóstwo nieoryginalnych tkanin cleanaboo. Nasz firma używa tylko prawdziwych materiałów oznaczonych logiem cleanaboo, a to daje gwarancję najwyższej jakości.

 

Technologia Cleanaboo - kolekcja Angel

 

Technologia Cleanaboo - kolekcja Casablanca

 

Technologia Cleanaboo - kolekcja Dakar

 

Ostatnio oglądane - podstrony

Jak to możliwe, że tu jest pusto?
Poszperaj w ofertach

Newsletter

Zapisz się do newslettera, otrzymuj wyłącznie istotne informacje.

Płatności on-line

W naszym sklepie zapłacisz on-line. Szybko i bezpiecznie!

pay

Social media

Obserwuj nas na:

fb-bigyt-bigpinterest-biginstagram-big